Предмет: Физика,
автор: vikastar1907
Тіло підкинули вгору, надавши йому швидкості руху 7 м/c. До якої висоти підніметься тіло? Помогите
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2,45м
Объяснение:
Дано:
Vo=7м/с
g=10Н/кг
-------------
h-?
h=Vo²/(2g)=7²/(2*10)=2,45м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fdthdsxb
Предмет: Русский язык,
автор: Snezh031291
Предмет: Русский язык,
автор: Таня1089
Предмет: Геометрия,
автор: 135шттдпа
Предмет: Математика,
автор: valechka99