Предмет: Физика, автор: sadikmadik89

Визначте кінетичну енергію велосипедиста масою 50 кг, який рухається зі швидкістю 10м/с (Розв'язок)​

Ответы

Автор ответа: andrii111qq1
0
Ответ:500

Объяснение: Дано: m=50кг V=10м с
Знайти: Ек
Розв'язання: Ек=mv²:2 =Eк = 50кг*10² :2=500
Похожие вопросы