Предмет: Физика, автор: babyJimiin

три одинаковых резистора по 60 Ом каждая соединены параллельно и подключены к источнику тока , напряжением 120В . Определите силу тока в неразветвленной цепи и тока, проходчщие по резисторам.


помогите мне нужно срочно
дам 95 баллов ​

Ответы

Автор ответа: slganiev
1

Відповідь:

I∑=6A     I1=2A I2=2A I3=2A

Пояснення:

Резистори усі паралельні і мають номінал 60 Ом, тоді R∑=R/3=20 Om  напруга 120В  , струм загальний в колі   I∑=U/R∑⇒120/20=6A  загальний струм 6 А , резистори паралельні, тому струм в кожній гілці буде однаковий, і він буде 2А    I1=2A  I2=2A I3=2A    загальний струм розділився на три однакових струми.  I∑/3

Похожие вопросы