Предмет: Математика,
автор: katyagerber6946
Розв'яжіть задач.Кілограм цукерок коштує 120грн а кілограм печива у 3 рази дишевше від цукерок.Скільки кілограм можна купити за 200грн???
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1)120:3=40(грн) ціна печива
2)200:40=5(кг) можна купити 5 кг печивв
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: natulyatolstik
Предмет: Русский язык,
автор: TeleAnna
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: mabelpains41
Предмет: Алгебра,
автор: Як12