Предмет: Математика,
автор: Аноним
) Змішали 3 кг цукерок за ціною 26,4 грн за 1кг і 2,5 кг за ціною 24,6 грн за 1 кг. Скільки коштує 1кг таких цукерок?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
25,6 грн
Пошаговое объяснение:
1) 3 * 26,4 = 79,2 (грн) - стоят 3 кг конфет
2) 2,5 * 24,6 = 61,5 (грн) - стоит 2,5 кг конфет
3) 3 + 2,5 = 5,5 (кг) - всех конфет
4) 79,2 + 61,5 = 140,7 (грн) - стоят все конфеты
5) 140,7 : 5,5 = 25,581... ≈ 25,6 (грн) - стоит 1 кг смешанных конфет
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
3 + 2,5 = 5,5 кг цукерок змішали всього
26,4 * 3 = 79,2 грн коштують 3 кг цукерок
24,6 * 2,5 = 61,5 грн коштують 2,5 кг цукерок
79,2 + 61,5 = 140,7 грн коштують 5,5 кг цукерок
140,7 : 5,5 ≈ 25,6 грн коштує 1кг таких цукерок
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Вадимкасайзен
Предмет: Черчение,
автор: lebedevzhekaa
Предмет: Другие предметы,
автор: dilnaz041
Предмет: История,
автор: Dasha6110