Предмет: Математика, автор: Аноним

) Змішали 3 кг цукерок за ціною 26,4 грн за 1кг і 2,5 кг за ціною 24,6 грн за 1 кг. Скільки коштує 1кг таких цукерок?​

Ответы

Автор ответа: iramazurk
2

Ответ:

25,6 грн

Пошаговое объяснение:

1) 3 * 26,4 = 79,2 (грн) - стоят 3 кг конфет

2) 2,5 * 24,6 = 61,5 (грн) - стоит 2,5 кг конфет

3) 3 + 2,5 = 5,5 (кг) - всех конфет

4) 79,2 + 61,5 = 140,7 (грн) - стоят все конфеты

5) 140,7 : 5,5 = 25,581... ≈ 25,6 (грн) - стоит 1 кг смешанных конфет

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 + 2,5 = 5,5 кг цукерок змішали всього

26,4 * 3 = 79,2 грн коштують 3 кг цукерок

24,6 * 2,5 = 61,5 грн коштують 2,5 кг цукерок

79,2 + 61,5 = 140,7 грн коштують 5,5 кг цукерок

140,7 : 5,5 ≈ 25,6 грн коштує 1кг таких цукерок

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Вадимкасайзен