Предмет: Физика,
автор: ca0488ae
Тіло масою 14кг рухається згідно рівняння х=3+2t+t². Визначити імпульс тіла через 3 с після початку руху
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
x=3+2t+2t^2
v=2+4t
p=mv
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Технология,
автор: денчик260
Предмет: Русский язык,
автор: KATYLOVE11
Предмет: Английский язык,
автор: Zeta111
Предмет: Русский язык,
автор: bajramovismail
Предмет: Українська мова,
автор: royuk