Предмет: Физика, автор: julywork256

будь ласочка дороможіть

3. В одному будинку 2,5 год працювали декілька побутових приладів, що споживали під напругою 220 В середній струм 5А. Яка вартість витраченої при цьому електроенергії, якщо 1 кВт*год електроенергії коштує 1грн 68коп.​

Ответы

Автор ответа: slganiev
2

Відповідь:

4 грн62коп.

Пояснення:

Шукаємо витрачену потужність за 2,5 год, в кW год.

Р=U*I*t=220*5*2.5=2750w⇒2.75kWгод.

вартість 1 kWгод=1 грн.68коп       2,75*1,68=4 грн62коп


julywork256: дякую
Похожие вопросы