Предмет: Математика, автор: vladislavprit5850

Оленка купила 1,2 кг цукерок одного виду по 30,6 грн за кілограм і 1,6 кг цукерок другого виду. Середня ціна куплених цукерок становила 42 грн за кілограм. Скільки коштував кілограм цукерок другого виду?

Ответы

Автор ответа: tania079765
0

Ответ:

1)30,6*1,2=36,72грн-заплатили за перші цукерки

2)42*2=84 грн-за всі цукеруки

3)84-36,72=47,28грн-заплатили за другі цукеруки

4)47,28:1,6=28,55 грн-ціна за 1кг других. Цукерок

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Darya175
Предмет: Английский язык, автор: vladlena2004