Предмет: Химия, автор: asemenuk915

8 °. Обчисліть масу розчину (в кілограмах), для приготування якого використали:
2 кг калій хлориду КСІ і 0,01м³ води
Помогите!!!!​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
2

Відповідь:

0,01м³= 10л=10кг

маса розчину=2+10=12кг

Пояснення:


Smechariki67: Допоможіть будь ласка
Smechariki67: Напишіть спільні та відмінні властивості реакції полімеризації і поліконденсації.
Похожие вопросы