Предмет: Химия,
автор: dacuknikto
обчислити масову частку солі в розчині масою 149г в якому розчина сіль масою 3,5г з поясненням та швдико пж
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
м(роз)-149г
м(реч)-3,5г
знайти:
W(coлі)-?
розв'язання: за формулою знаходження масової частки:
W(реч)=м(реч)/м(роз)
W(солі)=3,5г/149г=0,02 або 2%
Відповідь: W(солі)=0,02 або 2%
м(роз)-149г
м(реч)-3,5г
знайти:
W(coлі)-?
розв'язання: за формулою знаходження масової частки:
W(реч)=м(реч)/м(роз)
W(солі)=3,5г/149г=0,02 або 2%
Відповідь: W(солі)=0,02 або 2%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ula20051
Предмет: Окружающий мир,
автор: WesninA
Предмет: Окружающий мир,
автор: sledirina
Предмет: Экономика,
автор: Annavictorias
Предмет: Химия,
автор: Аноним