Предмет: Химия, автор: veravisenka

до розчину масою 250г з масовою часткою лугу 12% додали цей луг масою 30г. Обчисли масову частку лугу в новому розчині та формулу основи за умови, що відносна формульна маса гідроксиду, утвореного лужним елементом, становить 56​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

формулу основи за умови, що відносна формульна маса гідроксиду, утвореного лужним елементом, становить 56.

Пусть неизвестный элемент Э, щелочь это ЭOH, его молекулярная масса х+17 г/моль

х+17=56

х=39 это калий.

m(KOH)=250×0.12=30г

w2(KOH)=(250×0.12)×100%÷(250+30)=10.7%


Аноним: Помогите пожалуйста с химией. Задание в моём профиле. Спасибо.
Похожие вопросы