Предмет: Химия,
автор: ludmilakornienko891
Обчисліть масу солі, що утвориться при взаємодії натрій оксиду з силіцій (4)оксидом массою 18 г
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m(SiO2)=18г
Знайти:
m(солі)-?
18 г х г
Na2O + SiO2 = Na2SiO3(сіль)
60г/моль 122г/моль
х=(18•122)/60=36,6г
Відповідь: m(солі)=36,6 г.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: СолёныйОгурец
Предмет: Русский язык,
автор: Injulina
Предмет: Русский язык,
автор: сабина296
Предмет: Математика,
автор: sadgglou
Предмет: Алгебра,
автор: aunuryunusov