Предмет: Физика,
автор: dimabordiuh
Обмотка електромагніта має індуктивність 0,5 Гн, опір 15 Ом і пе- ребуває під постійною напругою. Визначте час, протягом якого в обмотці виділиться кількість теплоти, що дорівнює енергії магнітного поля в осерді електромагніта.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано: L=0,5Гн R=15Ом t-? Решение: Q=(I^2)×R×t W=L×(l^2)/2 (I^2)Rt=L(I^2)/2; t=L/2R t=0,5/2*15=0,017c Якщо невожка познач відповідб найуращьою)
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: саша3304
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aibarn04
Предмет: Окружающий мир,
автор: vavilovaev86
Предмет: Другие предметы,
автор: TheStrike666
Предмет: Русский язык,
автор: com3491