Предмет: Физика,
автор: soja18
Яка кількість теплоти виділиться за 15 хвилин у провіднику опором 10 Ом за струму 5 А? Відповідь запишіть в кДж.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 225кДж
Объяснение:
Дано:
t=15мин=900с
R=10 Ом
I=5А
-------------
Q-?
Q=I²Rt=5²*10*900=225000Дж=225кДж
solka0000:
я додала , завдання з фізики, треба знайти ентропію , допоможіть ,будь ласка , якщо Вам не важко
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kateb29
Предмет: Окружающий мир,
автор: Lerka5108
Предмет: Английский язык,
автор: sergeybodagov
Предмет: География,
автор: bankrot53
Предмет: Английский язык,
автор: elinqasimov