Предмет: Химия,
автор: Pipaks
Обчисліть масову частку оксигену у сполуці, формула якої читається цинк-ен-о-три-двічі (Zn(NO3)², вкажіть кількісний та якісний склад сполуки, охарактеризуйте кожен хімічний елемент, що входить до складу цієї сполуки, які оксиди ці елементи можуть утворювати?
(Зразок виконання на фото (там не цинк-ен-о-три-двічі (Zn(NO3)² а інша формула))
20 балів за виконання!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
M(Zn(NO3)2)=65+28+96=189
w(O)=96*100/189=50,79%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Nana1318
Предмет: Русский язык,
автор: Ариэлькиса
Предмет: Английский язык,
автор: Мария111165
Предмет: Українська мова,
автор: 09051554
Предмет: Биология,
автор: simay49