Предмет: Физика,
автор: sashababichev1501
Визначити об'єм газу якщо маса його 3 кг, а питома вага p= 0.85 кг/м3.
HSS9860:
m/h=3/0.85=3.53 [m^3].
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m=3кг
p=0,85кг/м3
V-?
Объяснение:
V=m:p
V=3кг:0,85кг/м3=3,5 м3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: bogdana271
Предмет: Русский язык,
автор: дима2196
Предмет: Русский язык,
автор: aleksandermiha
Предмет: Математика,
автор: 22392295
Предмет: Физика,
автор: vIknik56