Предмет: Физика, автор: valeriiazarytska

Обчисліть роботу сили тяги автомобіля при його переміщенні на 500 м, якщо сила тяги дорівнює 18000 Н?

Ответы

Автор ответа: sasha292329
51

Ответ:

9МДж

Объяснение:

A=F*s =500*18000=9000000=9МДж

Похожие вопросы