Предмет: Химия, автор: sofi1457

Змішали соду масою 9 г з водою об'ємом 150 мл. Зробіть необхідні обчислення й укажіть масову частку соди (%) в розчині.
Допоможіть будь ласка!!!​

Ответы

Автор ответа: angelina2009xz
5

Ответ:

Дано:

m( р.р)-9 г

m(р- ку)-150мл.

Знайти:

W(соди)-?

Розв'зок:

W=m(р.р)/m(р-ку)×100%=9г/159мл=5,66

маса розчину=m(p.p)+m(р-ку)=9г+150мл=159мл

Объяснение:

Сподіваюсь все зрозуміло

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: 2008stop