Предмет: Физика,
автор: yuriykolesov08021966
ДАЮ 50 БАЛІВ !!!!!!!!!!!!!!¡!!!!
БЛАГОСЛОВЛЮ ТОГО ХТО ЗРОБИТЬ ЗАРАДИ БОГА БЛАГАЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
8. У спіралі електронагрівника, виготовленого з нікелінового дроту площею поперечного перерізу 0,21 мм^2, сила струму дорівнює 4 А. За одну хвилину нагрівник виділив 48 кДж тепла. Яка довжина нiкелінового дроту? Питомий електричний опір нікеліну становить 0,42 Ом*мм^2/м
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
R=U/I=220/5=44 Ом R=p*L/S L=R*S/p=44*0,1/0,42=10,48 м
eva35197:
спс
Похожие вопросы
Предмет: Французский язык,
автор: Lera9843
Предмет: Окружающий мир,
автор: кэт0802
Предмет: Английский язык,
автор: сергей877
Предмет: Английский язык,
автор: aleksandramoise33
Предмет: Математика,
автор: mrsheyderyariks