Предмет: Химия, автор: iraantonenko20

Задача 3 Яку масу солі та води потрібно взяти для приготування 800 г розчину з масовою часткою солі 0,25м.ч.?​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

m(соли)=m(розчину)•w(соли)= 800×0.25=200г

m(H2O)=m(розчину) - m(соли)= 800-200=600г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Натик511
Предмет: Физика, автор: sgabanian