Предмет: Физика,
автор: viktoryalapteva
При рівноприскореному прямолінійному русі
катер подолав відстань 1200 м при
швидкості від 10 м/с до 15 м/с. За який час
він пройшов цей шлях?
Відповідь подайте у форматі: t=...... С.
СРОЧНО!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Нужен другой способ.
Дано: Vo=10 м/с; V=15 м/с; S=1200 м; t - ?
---------
S=(V²-Vo²)/(2a)
1200=(15²-10²)/(2a)
2400a=(15-10)(15+10)
a=5*25/2400=5/96 м/с².
a=(V-Vo)/t
t=(V-Vo)/a=(15-10)/(5/96)=5 * 96/5=96 с - это ответ.
xacku2020:
то кто?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Klays90
Предмет: Русский язык,
автор: Andrey98312
Предмет: Русский язык,
автор: marimati
Предмет: Английский язык,
автор: 1Алексей12233