Предмет: Физика, автор: bogden983

Трансформатор працює із вхідною напругою 983 В та силою струму в первинній обмотці 8,5 А. Коефіцієнт корисної дії трансформатора становить 71. Розрахуйте силу струму, що протікає у вторинній обмотці трансформатора, якщо напруга, що знімається з неї 366 В. Відповідь надайте в СI.


bogden983: Распишите пожалуйста формулу по которой находить ответ!

Ответы

Автор ответа: slganiev
0

Відповідь:

I2=16.4A

Пояснення:

1)Щукаємо потужність в первинній обмотці трансформатора: Р1=U1*I1⇒983*8.5=8355.5≈8.4kW

2)Знаючи @( коефіцієнт кор.дії) ,знайдемо потужність в вторинній обмотці:     @=P2/P1⇒P2=0.71*8.4=6kW

3) маючи потужність і напругу на вторинній обмотці,знайдемо струм вторинної обмотки, P2=U2*I2⇒I2=P2/U2⇒6000/366=16.4A

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: artem5533
Предмет: Литература, автор: lerataranok271