Предмет: Физика,
автор: alexandrra2006
Физика, с полным объяснением и рисунком
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
vo= 4 м/с
∆t= 4 c
v= 2 м/с (на графіку при часі t= 4 c)
______________
s-?
______________
Розв'язок:
Переміщення тіла:
Бачимо із цієї формули, що не вистачає прискорення, тому його спочатку знайдемо за іншою формулою:
Тоді знаходимо переміщення за першою формулою:
Відповідь: s= 12 м
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:..........
Приложения:

Cohendd:
Если есть график, легче всего решать так.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: алина2776
Предмет: Русский язык,
автор: kaponir060
Предмет: Русский язык,
автор: марька15
Предмет: ОБЖ,
автор: сенечкасеня
Предмет: Информатика,
автор: krosh120