Предмет: Физика,
автор: SOFIK345
Срочнооо ПОЖАЛУЙСТА.Визначити кінетичну енергію тіла масою 30 кг, яке рухається зі швидкістю 20 м/с. Відповідь записати у кДж.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
6кДж
Объяснение:
m=30 кг
V=20 м/с
Wk-?
Wk=mv^2/2
Wk = 6000 Дж = 6кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Никитос10011
Предмет: Английский язык,
автор: indrisova95
Предмет: Русский язык,
автор: Daniil1097639572
Предмет: Экономика,
автор: Viktoriiar
Предмет: Алгебра,
автор: D666i6