Предмет: Химия, автор: happyuser570997

Поможіть!!!!!
Щоб приготувати помадку для прикрашання тортів, тістечок готуюють цукровий сироп з додаванням кількох крапель лимоного соку.Обчисліть скільки цукру та води потрібно для приготування сиропу масою 400г, якщо масова частка цукру в ньому 0,625 (масова частка уже в долях одиниці, тобто 100% не використовуй).

Ответы

Автор ответа: onetfriend
0

Ответ:

Объяснение:

400 г сиропа - 1 часть

x г сахара - 0,625 части

x=400*0,625 = 250 г сахара

воды 400-250 = 150 г

Похожие вопросы