Предмет: Физика, автор: slavikgurin

Два провідники опорами 10 і 25ом увімкнено до мережі,напруга в якій дорівнює 100В.Визначте яку роботу виконує електричний струм у кожному провіднику за 5хв якщо провідники з'єднані послідовно
Допоможіть срочно​

Ответы

Автор ответа: Molina999
0

Відповідь: робота струму дорівнює 7,2 кДж. 5. Два провідники опорами 10 і 25 Ом увімкнено до мережі, напруга в якій дорівнює 100 В. Визначте, яку роботу виконає електричний струм у кожному провіднику за 5 хв, якщо провідники з'єднати: а) паралельно; б) послідовно


slavikgurin: а можна повністю розв'язок
Molina999: можно
Molina999: паралельно опір 10*25 /10+25 = 7,14 Ом, струм = 100/7,14=14,00А, потужність =100*14=1400 Вт

робота 1400*300= 420000 Дж= 420кДж
Похожие вопросы