Предмет: Физика, автор: sonyazhitomirska

Допоможіть будь ласкавідповідь потрібна до завтра!!
•Яка кількість теплоти виділиться у електричному нагрівнику за 10 хвилин при напрузі 250 в і силі струму 4А? яку масу води можна нагріти від 20°С до кипіння за рахунок цієї теплоти?​

Ответы

Автор ответа: mahito1108scientific
2
Ответ:
1) Q=UIt=250*4*10=10 000Дж=10кДж
2) Q = cmt
m= Q/ct
m=10000/4200*10
m= 0,24



sonyazhitomirska: дякую !!!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: veronika294
Предмет: Английский язык, автор: kill3872