Предмет: Физика,
автор: Re346
На кінці важеля діють сили 40 H і 120 H, відcтань від точки опори до меншої сили 24 см. Визначити довжину важеля
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0.32 м
Объяснение:
F1=40 Н F2=120 H d1=24 cм = 0.24 м
Рівновага важеля можлива при рівності моментів сил.
M1=F1*d1 M2=F2*d2
d2=(F1*d1) / F2 = (40 * 0.24) / 120 = 0.08 м
Довжина важеля дорівнює сумі довжин плеч сил
L = d1 + d2 = 0.24 + 0.08 = 0.32 м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: витя197
Предмет: Другие предметы,
автор: 1q2a3z1995
Предмет: Английский язык,
автор: SlavikBro19
Предмет: Физика,
автор: MilenaSemak
Предмет: Другие предметы,
автор: Kriiiissss