Предмет: Математика,
автор: Kubogdan
1 кг бананів коштує 30 грн. Ціна 1 кгг лимонів становить 120% від ціни 1 кг бананів, а ціна 1 кг ківі - 150 % від ціни 1 кг лимонів. Скільки коштують 1, 5 кг ківі?
Ответы
Автор ответа:
1
1) 30*120%= 36(грн) - ціна 1 кг бананів
2) 36*150%= 54 (грн)-ціна 1 ківі
3) 54*1.5= 81 (грн) - ціна 1.5 кг ківі
2) 36*150%= 54 (грн)-ціна 1 ківі
3) 54*1.5= 81 (грн) - ціна 1.5 кг ківі
Автор ответа:
0
Ответ:
1,5 кг киви стоят 81 грн
Пошаговое объяснение:
Составим 1-ую пропорцию
30 грн - 100%
х грн - 120%
(грн) - цена 1 кг лимонов
Составим 2-ую пропорцию:
36 грн - 100%
у грн - 150%
(грн) - цена 1 кг киви
54*1,5 = 81 (грн) - цена 1,5 кг киви
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ирина00002
Предмет: Другие предметы,
автор: F1nd1k
Предмет: Русский язык,
автор: karimm
Предмет: Английский язык,
автор: unicorn29156
Предмет: Английский язык,
автор: NOVKA43