Предмет: Математика, автор: Kubogdan

1 кг бананів коштує 30 грн. Ціна 1 кгг лимонів становить 120% від ціни 1 кг бананів, а ціна 1 кг ківі - 150 % від ціни 1 кг лимонів. Скільки коштують 1, 5 кг ківі?

Ответы

Автор ответа: yariktub
1
1) 30*120%= 36(грн) - ціна 1 кг бананів
2) 36*150%= 54 (грн)-ціна 1 ківі
3) 54*1.5= 81 (грн) - ціна 1.5 кг ківі

Автор ответа: daraprelj
0

Ответ:

1,5 кг киви стоят 81 грн

Пошаговое объяснение:

Составим 1-ую пропорцию

30 грн - 100%
х грн - 120%

\displaystyle x=\frac{30*120}{100}=3*12 = 36 (грн) - цена 1 кг лимонов

Составим 2-ую пропорцию:

36 грн - 100%
у грн - 150%

\displaystyle y=\frac{36*150}{100}=36*1,5 = 54 (грн) - цена 1 кг киви

54*1,5 = 81 (грн) - цена 1,5 кг киви

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ирина00002
Предмет: Английский язык, автор: unicorn29156