Предмет: Химия, автор: 00Julietta00

Невідомий одновалентний
метал масою 31,2г
реагує з сіркою масою
12,8г. Який це метал.

Ответы

Автор ответа: alinamackevic14
0

Ответ:

Калій

Объяснение:

2Me+S=Me2S

v=m/M=12.8 г/32 г/моль=0.4 моль

M(S)=32 г/моль

х 0.4 моль

2 1

х=0.8 моль

M=31.2 г/0.8 моль=39 г/моль - це Калій

Похожие вопросы
Предмет: Технология, автор: Viktoriya11811