Предмет: Физика,
автор: angeloshek82
Хлопчик підіймається сходами розвинув потужність 240Вт. Яку роботу виконав хлопчик за 30 с?
Ответы
Автор ответа:
5
Дано:
P-240Вт
t-30с
A-?
A=Pt
A=240×30=7,2кДж
Відповідь: 7,2кДж
P-240Вт
t-30с
A-?
A=Pt
A=240×30=7,2кДж
Відповідь: 7,2кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: qwa2536
Предмет: Русский язык,
автор: LOLOHA321
Предмет: Русский язык,
автор: lgnom
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним