Предмет: Физика,
автор: rastishka18
автомобіль розігнався на горизонтальній
ділянці дороги завдовжки 400 м під дією рівнодійної сили 10kH. збільшилася чи зменшилася кінетична єнергія автомобіля? на скільки?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: збільшилася на 4 МДж
Пояснення:
s= 400 м=4·10² м ΔE= А= Fs
F= 10kH=10⁴Н ΔE=10⁴Н·4·10²=4·10⁶ Дж
---------------------
ΔE -?
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: dmin2
Предмет: Русский язык,
автор: какоевремягода
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: ОБЖ,
автор: madlenkablogina