Предмет: Физика, автор: kolyada37

. Два резистори опором 9 Ом і 18 Ом з’єднані в колі паралельно. Знайти спільний опір Яка кількість теплоти виділиться в кожному резисторі за 2 хв, якщо напруга на другому дорівнює 4,5 В?​

Ответы

Автор ответа: Valentuss
0

Ответ:Rзаг=6(Ом)

Q1=270Дж

Q2=135Дж

Объяснение:

1/Rзаг=1/9+1/18=2+1/18=1/6 ⇒ Rзаг=6(Ом)

U2=4.5В=U1 так як при паралельному з'єднанні напруга однакова

R1=9(Ом)

R2=18(Ом)

t=2хв=120с

Q1=U²*t/R1=20.25*120/9=270Дж

Q2=U²*t/R2=20.25*120/18=135Дж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 19831986we