Предмет: Физика, автор: smashas777

Тіло масою 700г рухається так, що його координата змінюється з часом по закону x=11+2t+0,8t^2.Знайти імпульс тіла через 10хв після початку руху

Ответы

Автор ответа: annaivasik39
0

Ответ:

x=3+2t+2t^2

v=2+4t

p=mv

Объяснение:

Похожие вопросы