Предмет: Физика,
автор: mzdanova424
яку роботу виконує електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 30 хвилин, якщо напруга 2В, а сила струму 0,3 А?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ: 1080Дж
Объяснение:
Дано:
t=30мин=1800с
U=2В
I=0,3А
-------------
А-?
А=UIt=2*0,3*1800=1080Дж
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: 32315
Предмет: Русский язык,
автор: лолита66
Предмет: Русский язык,
автор: ezizova77
Предмет: Химия,
автор: yliafom2003
Предмет: Алгебра,
автор: SteadyST