Предмет: Физика,
автор: lox221323
В скільки разів кінетична енергія тіла, масою 3 кг більше його
потенціальної енергії, якщо тіло знаходиться на висоті 2 м, а його повна
механічна енергія рівна 180 Дж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
mgh = 3*10*2 = 60 Дж - потенциальная
Кинет = 180 -60 = 120 Дж
в 2 раза
Автор ответа:
0
Объяснение:
mgh=3*10*2=60дж-потенциальная
Кинет=180-60=120Дж в 2 раза
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Sasha230520055
Предмет: Другие предметы,
автор: poteto1
Предмет: Русский язык,
автор: ilyasKan
Предмет: Физика,
автор: oliooooooo
Предмет: Обществознание,
автор: bellasquirrel