Предмет: Физика,
автор: kravcenkoirina174
3. У ліве коліно сполучених посудин налито вода, у праве- олія. Висота стовпа олії 10см. Якою буде висота стовпа води у лівому коліні?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 9,2см
Объяснение:
Дано:
ρ1=920кг/м³
ρ2=1000кг/м³
h1=10cм
---------------
h2-?
ρ1/ρ2=h2/h1
h2=ρ1*h1/ρ2=920*10/1000=9,2см
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: emalex
Предмет: Английский язык,
автор: kucinnamon1
Предмет: Другие предметы,
автор: kabadeev1
Предмет: Алгебра,
автор: smit85
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним