Предмет: Физика,
автор: dianaaaagggggg
Визначте магнітний потік, що пронизує контур площею 0,15 м², якщо магнітна індукція становить 2 Тл. Контур розміщений перпендикулярно магнітному полю
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 0,3 Вб
Пояснення:
В=2 Тл Ф=ВS
S=0,15 м² Ф= 2 Тл· 0,15 м² = 0,3 Вб
----------------------
Ф-?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MaksOn4
Предмет: Английский язык,
автор: Глеб111536
Предмет: Русский язык,
автор: маринаотличница
Предмет: Информатика,
автор: artem875