Предмет: Химия, автор: Loxito

40 г розчину з масовою часткою мурашиної кислоти 23% реагує з калій гідроксидом. Яка маса солі утвориться?

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m р-ну (HCOOH) = 40 г

ω (HCOOH) = 23%

Знайти:

m (солі) - ?

Рішення:

1) HCOOH + KOH → HCOOK + H2O;

2) m (HCOOH) = ω * m р-ну / 100% = 23% * 40 / 100% = 9,2 г;

3) n (HCOOH) = m / M = 9,2 / 46 = 0,2 моль;

4) n (HCOOK) = n (HCOOH) = 0,2 моль;

5) m (HCOOK) = n * M = 0,2 * 84 = 16,8 г.

Відповідь: Маса HCOOK дорівнює 16,8 г.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: svetadr
Предмет: Русский язык, автор: alina060708alina
Предмет: Биология, автор: zaurdatiev