Предмет: Физика, автор: dimon4ik1231731

Пластилінова куля масою 0,1 кг зі швидкістю 1 м/с налітає на нерухомий візок масою 0,1 кг, прикріплений до пружини (див. рисунок), і прилипає до нього. Чому дорівнює повна енергія системи під час її подальших коливань? Тертям знехтувати.​

Ответы

Автор ответа: rymorefim2
1

Объяснение:

по закону сохранения импульса

p1=p2

m1V1=m2V2

p1=0.1*1=0.1 kg*m/s

по закону сохранения

p1=m2V2

0.1=0.1*V2

0.1*V2=0.1

V2=0.1/0.1=1

=>

p1=p2

Ответ:

p2=0.1 kg*m/s

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: 9999Ksenya999
Предмет: Английский язык, автор: Maria3911