Предмет: Физика,
автор: angelina8317
Тіло масою 2 кг вільно падає з висоти 30 м. На якій висоті швидкість тіла буде складати 15 м/с? ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 118,75м
Объяснение:
Дано:
m=2кг
h=30м
g=10Н/кг
V=15м/с
------------
h1-?
V=√(2gh)
h2=V²/2g=15²/(2*10)=11,25м
h1=h-h2=30-11,25=18,75м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Googoosha1
Предмет: Английский язык,
автор: Лиануся1
Предмет: Русский язык,
автор: kiryanova89
Предмет: Алгебра,
автор: islamkerimov142
Предмет: Алгебра,
автор: dasew12