Предмет: Литература, автор: dsauha

Дайте, будь ласка,відповідь на питання у чому полягає зв'язок текстів новел О. Генрі та японських традицій у новелі " Павутинка" Р.Акутаґава? Даю 10 баллов !!!!


ximdomix: Акутагава? Йопрст..

Ответы

Автор ответа: ximdomix
0
Оповідання "Павутиння" починається з опису прекрасного літнього ранку. Ранок в японській традиції – символ нових надій, пробудження і переродження людської душі.
Точно так і зачасту,починає О. Генрі.
За "Павутинням", В озері, яке є символом джерела життя, очищення, початку і кінця всього сущого на землі, квітнуть священні квіти лотоси – символи духовної чистоти і святості. Берегом озера знічев'я походжає Будда – божество, символ добра, гармонії, моральний ідеал людини.
Будда випадково заглядає в глибину озера, де можна побачити пекло, і його погляд падає на грішника Кандата, який покараний за страшні злочини, які він вчинив за життя.
Будда ніби переглядає гріхи Кандати і раптом серед них бачить один-єдиний добрий вчинок: колись Кандата пожалів павучка і не наступив на нього.Цього для Будди було досить, щоб дати злочинцю шанс.
В одному з оповідань Генрі,був персонаж,що перетворився на павука.
А павук,в буддизмі– символ зв'язку між світами, між простором і часом, символ найвищої мудрості, він пряде нитку життя.
І цей герой був настільки лінивим,що кожен раз просив доставляти речі прямо до себе.В нього була нудна і марна доля,він не цікавився сім' єю,не мав друзів та не виходив на вулицю.І от,від великої стовпи на столі, там з' являється павук,що повзе по стінці,а за тим,по столі.Тоді герой замислюється над легкістю буття цього павука.
І життя повертає його в тіло павука під диваном.Даючи знати,що треба цінити своє життя і не марнувати його задарма.
Тобто,бажання дати другий шанс людині,показати її життя у тілі маленької комашки-об'єднує Акутагаву з О.Генрі.І загалом,ці поети піднімають складні теми,пов'язані з життям людей,через навколишній світ,об’єднуючи із фантазійним.
Похожие вопросы