Предмет: Химия,
автор: bizik31
Обчисліть масу гліцерину, що міститься в 40 мл розчину гліцерину , з масовою часткою гліцерину 40%, густина якого 1, 3 г/мл . Срочно дам 30 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Для початку переводимо масову частку у звичайне число 40%=0,4
Маса розчину дорівнює об'єм помножити на густину
40мл×1,3г/мл=52г
Щоб знайти масу гліцерину потрібно масову частку помножити на масу розчину
0,4×52=20,8г
Відповідь :20,8г
Маса розчину дорівнює об'єм помножити на густину
40мл×1,3г/мл=52г
Щоб знайти масу гліцерину потрібно масову частку помножити на масу розчину
0,4×52=20,8г
Відповідь :20,8г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: varyaperepelica
Предмет: Английский язык,
автор: поля590
Предмет: Русский язык,
автор: Александр235ц
Предмет: Английский язык,
автор: mediko1441
Предмет: Окружающий мир,
автор: AntsTitanic