Предмет: Физика, автор: keeeekkkkk

1. Автомобіль рухається, розвиваючи зусилля в 15 кН. та за 13 хв він проходить шлях 1,5 км. Визначте потужність двигуна автомобіля.(4б)

2. Учень 7 кл, маючи власну масу 42кг. заліз на дерево, на висоту 8м. Яку він виконав при цьому роботу?(3б)

3. Вага каменя 80Н, його перетягнули на 13м. Яку при цьому виконали роботу?

Ответы

Автор ответа: wfbcocwblcblcbsc
1

Ответ:

28846Вт

Объяснение:

Дано:

F=15кН=15000Н

t=13мин=780с

S=1,5 км=1500м

---------------

N-?

N=FV=FS/t=15000*1500/780=28846Вт

Тут все правильно написано проверил 200 раз

Похожие вопросы