Предмет: Физика, автор: maksimbilovol

ДАЮ 50 БАЛОВ СРОЧНО, НУЖНО ПРЯМО СЕЙЧАС 1. Автомобіль рухається рівномірно зі швидкістю 54 км/год, потужність його двигуна 70 кВт. Знайти силу опору руху автомобіля.

2. Камінь падає з висоти 36 м. На якій висоті його кінетична енергія буде більше потенційної в 2 рази.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 4667Н; 24м

Объяснение:

Дано:

V=54км/ч=15м/с

N=70кВт=70000Вт

-------------------

F-?

N=FV

F=N/V=70000/15=4667Н

Дано:

h1=36м

Ек=2Еп

------------

h-?

Ек=mV²/2

Еп=mgh

mV²/2=2mgh

V²=gh

V=√(2gh)=√(2g(h1-h)

2g(h1-h)=gh

2h1-2h=h

2h1=3h

h=2h1/3=2*36/3=24м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Shanavazova2001