Предмет: Химия,
автор: r5dytrg4ky
До 300 г водного розчину солі з масовою часткою солі 15% додали 100 г води. Яка масова частка солів в новому розчині?
допоможіть будь ласка
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
11,25%
Объяснение:
Дано:
m(р-ну)1=300г
m(р-ну)2=400г
w(p.p)1=15% (0,15)
Знайти:
w(p.p)2-?
————————
формули: w(p.p)=m(p.p)/m(р-ну) m(p.p)=w(p.p)*m(р-ну)
m(p.p)1=0,15*300=45 г
w(p.p)2=45/400=0,1125=11,25%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: шотик1
Предмет: Русский язык,
автор: мэри120
Предмет: Русский язык,
автор: LyudmilaMila1
Предмет: Английский язык,
автор: armangasparyan01
Предмет: Геометрия,
автор: lyubovzemlyanskaya