Предмет: Физика,
автор: dany2111111111
Тіло масою 10 кг летить на висоті 20 м зі швидкістю 40 м/с. Визначити імпульс тіла, його потенціальну та
кінетичну енергію.
подробно зробить пж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Потенциальная mgh = 10*10*20 = 2000 Дж
Кинетическая mv2/2 = 10*40*40/2 = 5 * 1600 = 8000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: KamilaKit
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Юник29
Предмет: Математика,
автор: babetcsvitlana