Предмет: Физика,
автор: Fgsdv
На тіло повністю зануренев гас діє виштовхувальна сила 40 Н. Яку густину має тіло, якщо його маса 500 г, густина гаса 800 кг/м3.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 100кг/м³
Объяснение:
Дано:
Fa=40Н
m=500г=0,1кг
g=10Н/кг
ρ=800кг/м³
---------------
ρ1-?
Fa=ρgV
V=Fa/(ρg)=40/(800*10)=5*10⁻³м³
ρ1=m/V=0,5/5*10⁻³=100кг/м³
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: юра295
Предмет: Русский язык,
автор: Dgilay
Предмет: Русский язык,
автор: Юлия20000000002
Предмет: Русский язык,
автор: TofuBish
Предмет: Химия,
автор: 2227443