Предмет: Физика, автор: oklluvllv

Який шлях проїде автомобіль рівномірно за 2 год розвиваючи силу тяги 900Hри потужності 900кВт
Будь ласка СРОЧНО У НАС СР

Ответы

Автор ответа: egorkosko3112
1

t=2 ч=7200с

t=2 ч=7200сF= 900H

t=2 ч=7200сF= 900HN= 30кВт =30000 BT

t=2 ч=7200сF= 900HN= 30кВт =30000 BTS=?

t=2 ч=7200сF= 900HN= 30кВт =30000 BTS=?A=F*S

t=2 ч=7200сF= 900HN= 30кВт =30000 BTS=?A=F*SA=N*t

t=2 ч=7200сF= 900HN= 30кВт =30000 BTS=?A=F*SA=N*tF*S=N*t

t=2 ч=7200сF= 900HN= 30кВт =30000 BTS=?A=F*SA=N*tF*S=N*tS=N*t/F=30000*7200 / 900= 240 KM

Похожие вопросы