Предмет: Физика, автор: lovesampdanik

Чому дорівнює опір котушки з індуктивністю 0,02 Гн , яка вміщена в магнітне поле. Коли створений цим полем магнітний потік збільшився на 0,001 Вб, сила струму зросла на 0,05 А і пройшов заряд 0,00005 Кл.( Відповідь записати у Ом)

Помогите пожалуйста!

Ответы

Автор ответа: dedulja66let
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 0,2 Гн

ΔФ = 0,001 Вб

ΔI = 0,05 A

q = 0,00005 Кл

_____________

R - ?

Магнитный поток:

Ф = L·I

Изменение магнитного потока:

ΔФ = L·ΔI /Δt

ЭДС = ΔФ/Δt

R = ЭДС / I = ΔФ/(I·Δt) = ΔФ / q = 0,001 / 0,00005 = 20 Ом

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: artempopov61